10 کلمه قدرتمند در تبلیغات!

۱۰ کلمه قدرتمند در تبلیغات!

تبلیغات جزو مهمترین ابزارهای ارتباطی تولید کنندگان وفروشندگان با مشتریان است چه در رسانه ها چه بر روی بیلبوردها !bb

تبلیغات یا Advertising امریست برای افزایش مشتری و یا معرفی محصول که ریشه در زندگی اجتماعی ما انسانها دارد.برای موفقیت در عرصه تبلیغات خط مشی کاملا خاصی وجود ندارد ولی میتوان بر اساس نکات کلیدی و تاثیر لغات بر ذهن انسانها،تاثیرگذاری تبلیغات را دوچندان کرد.

۱۰ کلمه کلیدی که در تبلیغات موفق اثرگذار است:

۱٫شما

بعد از گذشت چندین سال،هنوز هم کلمه ی “شما” قدرتمند ترین کلمه است.این کلمه توجه مخاطب را به خود جلب می کند و باعث میشود فقط به شما توجه کند.

۲٫نتیجه

نتیجه یعنی موفقیت،یعنی رسیدن به هدف اصلی؛مشتریان احتیاج به نتیجه دارند و اگر شما قول نتیجه ای خوب را بدهید آنها به شما اعتماد میکنند.

۳٫سلامتی

وقتی به کاللایی نسبت داده میشود,قدرت خاصی پیدا میکند.همه ما دوست داریم که سالم و سلامت باشیمو ازخدمات و محصولات سالم استفاده کنیم, پس اگر شما بتوانید قول یک محصول سالم,چه مواد غذایی چه هرچیزی را به مشتری بدهید قطعا موفق خواهید بود.ولی مراقب باشید سوء استفاده نکنید….

۴٫ ضمانت

ضمانت کردن راهیست برای از بین بردن هرگونه شک و تردید؛به عبارت دیگر یعنی قولی که نمیشکند.در تبلیغات”گارانتی“پیمانی است از سمت کارخانه یا شرکت تولید کننده به مشتری که تمام نگرانی او را پیرامون محصول یا سرویس ارائه شده از بین میبرد.

۵٫کشف

یک مبلغ می بایست همیشه سخنی داشته باشد که مخاطب را جذب کند.مثلا:”ارزش امتحان کردن را دارد.”در اینگونه کلمات نوعی هیجان و ماجراجویی نهفته است که باعث میشود شنونده یا خواننده،خود بدنبال موضوع برود.

۶٫عشق

عشق و دوست داشتن کلمه بسیار پرقدرت و قوی است و تاثیر بالایی روی مخاطب دارد؛ولی نکته اینجاست که شما باید در مورد جایگاه آن دقت داشته باشید و بدانید باید کجا استفاده کنید.

۷٫ثابت کردن

هنگامی که شما یک محصول جدید با یک برند جدید عرضه میکنید،موانعی در مسیرتان قرار دارد.مثلا اینکه مشتری کاملا محافظه کار است چون با محصول و شخصی روربروست که برایش ناشناخته است.پس بررسی میکند،پرس و جو میکند و در عین حال شما نیز باید خود را ثابت کنید.

۸٫امنیت

نیاز به امنیت در تمام انسانها و در تمام شرایط وجود دارد.کلمه امنیت احساس خوبی به مخاطب میدهد ولی در مورد این کلمه نیز باید دقت داشته باشید تا در حای مناسب کار ببرید.

۹٫صرفه جویی

آیا کسی هست که بدنبال صرفه جویی در هزینه و زمان نباشد؟ صرفه جویی در هزینه ها کاری است که %۹۹ا ز ما به دنبال انجام آن هستیم؛حتی اغلب ثروتمندان نیز بدنبال رسیدن به این هدف هستند. اگر می توانید به افراد جدید کمک کنید که در هزینه های خود صرفه جویی کنند، حتماً آن را اعلام کنید

۱۰٫جدید

به جرات میتوان گفت این کلمه تاثیر بسزایی دارد و همانطور که میبینید در بسیاری از تبلیغات استفاده می شود زیرا همه ما به چیزهای جدید و تازه علاقه داریم.گوشی جدید،ماشین جدید،لباس جدید و دوست داریم تازه ها را تجربه کنیم.