چرا ما سامانه پیامکی رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم؟

SMS raygan

چرا ما سامانه پیامکی رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم؟

۴ مهر ۱۳۹۴
|
1 Comment
|

SMS raygan

ایا می دانید که ما یکی از معدود شرکت هایی هستیم که پلت فرم رایگان در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم؟ ما خواهان توانمند کردن مشتریان خود هستیم برای همین شما را مجبور به امضای قرارداد سالانه یا پرداخت حق عضویت برای سامانه پیامکی خود نمی کنیم.
دلایل رایگان بودن سامانه پیامکی ما:
۱٫ موفقیت یک شبه و ناگهانی به دست نمی آید.
با بازاریابی پیامکی به وضوح می توانید آثار تلاش هایتان را در مسیر موفقیت مشاهده کنید. با مطالعه منابع آموزشی در این وبلاگ و رعایت نکات ذکر شده می توانید به موفقیتی حداکثری دست پیدا کنید. حتی اگر در زمینه بازاریابی نابغه هم باشید نمی توانید راه صد ساله را یک شبه طی کنید. حتی اگر به چنین موفقیتی دست یافتید بدانید که واقعی و بلند مدت نیست. عجله نداشته باشید.با تأمل درباره بازاریابی پیامکی بیاموزید و تک تک پست های این وبلاگ را مطالعه کنید و از مشاوران ما راهنمایی های لازم را دریافت کنید.
۲٫ همراه با شما رشد می کنیم.
شروع با سامانه پیامکی رایگان برای کابران جدید بسیار مفید خواهد بود. هیچ گاه قصد نداریم تا شما را به پرداخت هزینه برای چیزی که به آن نیاز ندارید مجبور کنیم. ما خواهان رشد همراه با مشتریان خود هستیم. در این سامانه حق تصمیم گیری در همه موارد مانند تعداد پیامک های ارسالی، زمان ارسال، متن پیامک، انتخاب واژه کلیدی و … به شما داده شده است. همراه با نکات و قوانین بازاریابی پیامکی که در این وبلاگ برای شما منتشر می شود می توانید نتایج مثبت بازاریابی پیامکی را در کسب و کار خود مشاهده کنید.
۳٫ عضویت و تست رایگان بسیار ساده است.
عجله نکنید! برای ارزیابی و تست سامانه پیامکی ما زمان کافی در اختیار دارید. اگر شما با استفاده از پلت فرم پیامکی ما پیشرفت کنید مشتری دائمی ما خواهید شد این یکی از دلایلی است که چرا ما برای عضویت در سامانه خود از شما هزینه ای دریافت نمی کنیم. با شناخت بیشتر از روند کاری سامانه پیامکی و درک اثرات مثبت آن بر کسب و کارتان به همکاری با ما ادامه خواهید داد.

پس اگه مشتری ما هستید مطالب دیگر وبلاگ را حتما مطالعه کنید و اگر هنوز عضو سامانه ما نشده اید. همین حالا رایگان ثبت نام کنید.