درباره ما

ما به شما راه رسیدن به موفقیت را نشان می دهیم.

فعاليت SMS1 :

گروهSMS1 گروه رهیافت ، به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه‌ی بخش خصوصی ارایه کننده‌ی خدمات پیامکی و سرویس های ارزش افزوده در ایران فعالیت خود را با وب سایت Rahyaft.net آغاز نمود و توانسته است با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود و با ایجاد بزرگ‌ترین شبکه‌ی دسترسی به آخرین ابزارهای ارتباطی و خطوط مجازی (۳۰۰۰.۵۰۰۰ و خط ثابت)، خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای تمامی کاربران در سطح کشور فراهم سازد.

چرا sms1 ؟

- این شرکت با ارسال ماهانه بیش از ۱۲ میلیون پیام و بیش از ۲۰ هزار مشتری از تمام نقاط کشور به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های پیامدهی درصد قابل توجه ای از ارسال پیام در کل کشور را به خود اختصاص داده است.
- این مجموعه به عنوان اولین شرکت در ارائه سرویس پامک به صورت نرم افزار تحت ویندوز میباشد که بعد از گذشت 4 سال توسعه آن .قوین ترین سامانه تحت سیستم عامل ویندوز میباشد که توسط گروه برنامه نویسی مجرب این مجموعه به انجام رسیده است.
- این مجموعه علاوه بر ارائه سامانه تحت وب سامانه تحت ویندوز را نیز ارائه می کند که این دو سامانه بصورت یکپارچه طراحی شده و هر دوسامانه قابلیت ارتباط با اپراتور های ۳۰۰۰.۵۰۰۰ و خط ثابت را دارا میباشد که همین یکپارچگی از پرداخت هزینه اضافی جلو گیری میکند.

ارزش ها و باورهای گروه sms1

نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های گروه SMS1 باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از سیستم های پیامکی و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان SMS1 بوده است.

مشخصات فنی نرم افزار های رهیافت

• تحلیل و طراحی بر اساس جدیدترین متدولوژی طراحی نرم افزار RUP و بصورت کاملا شیء گرا Object Oriented
• برنامه نویسی با استفاده از از زبان برنامه نویسی Visual Basic.NET آخرین تکنولوژی برنامه نویسی شرکت مایکروسافت و به صورت چند لایه ای Multi Layer
• استفاده از پایگاه داده Microsoft SQL Server 2008
• قابل نصب بر روی سیستم عامل های Windows XP و Windows 2000 و Windows 2003 وwin7,win 8
• واسط های کاربری ساده و زیبا بصورت کاملا User Friendly و کمترین نیاز به استفاده از Mouse
• استفاده از Crystal Reports جهت طراحی و پیاده سازی گزارشات
• امکان تبديل گزارشات به فرمت های مختلف از قبیل Word-Excel-PDF
• حداکثر استفاده از Store Procedure جهت افزایش سرعت و دقت و امنیت و قابلیت اطمینان در ذخیره و بازیابی اطلاعات
• قابليت گزارشگيری تحت وب (Web Report) و..

ودرآخر

امید آن داریم که با همت و تلاش مستمر و مثبت ، مسیر توسعه و اعتلای صنعت آی تی کشور را ادامه دهیم و در این جهت دست همکاری خود را به سوی کلیه عزیزان و صاحب نظران این صنعت دراز کرده و امیدوار به همکاری بیش از پیش هستیم.